Користь Левомеколя: що прибирає Левомеколь і які переваги має лікувальний препарат

Фахівці розкривають секрети  » Поради для дому »  Користь Левомеколя: що прибирає Левомеколь і які переваги має лікувальний препарат
0 Comments

Левомеколь – це медичний препарат, який проявляє себе як місцевий антимікробний, протизапальний та регенеративний засіб. Він містить два активні компоненти: хлорамфенікол, який має антимікробні властивості, і метилурацил, який сприяє регенерації тканин.

Левомеколь широко використовується для лікування різних ран, виразок, опіків та інших ушкоджень шкіри. Він допомагає запобігти розвитку інфекції, прискорює загоєння, покращує місцеву циркуляцію крові та сприяє регенерації клітин.

Застосування Левомеколю особливо показано при лікуванні гнійних ран, включаючи абсцеси, виразки тиску, опікові виразки та поклади, а також післяопераційні рани. Він усуває запалення, прискорює чищення та загоєння рани та сприяє формуванню міцної рубцевої тканини.

складДія
ЛівомекольЛокальний протимікробний засіб
ДекспантенолПрискорює процес регенерації тканин
МетилурацилСтимулює зростання та поділ клітин
ОкситетраксациклінВбиває бактерії та перешкоджає їх розмноженню
Олія петрушкиПом'якшує та заспокоює подразнену шкіру
ЦинкацетатЗвужує та загоює рани

Що можна лікувати маззю Левомеколь – це мазь, яка зазвичай використовується для лікування різних видів інфекцій шкіри, у тому числі: Попрілостей та подразнень шкіри, включаючи прості опіки та сонячні опіки. Ран та виразок, у тому числі гнійних. Герпесу та інших вірусних інфекцій шкіри.

Що можна лікувати маззю Левомеколь?

Основні показання до використання Лівомеколя:

  • відкриті рани;
  • садна;
  • гнійні рани;
  • некротичні процеси;
  • опіки;
  • обмороження;
  • прищі;
  • фурункули;

Який ефект має мазь Левомеколь?

мазь Лівомеколь виявляє виражену осмотичну активність, має протизапальну та антимікробну дію. Хлорамфенікол має широкий спектр антимікробної дії щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи стафілококи, синьогнійну та кишкову паличку. Збережена копія

Чи можна витягнути гній Левомеколем?

Для витягування гною застосовуються мазі – іхтіолова, Вишневського, стрептоцидова, синтоміцинова емульсія, Лівомеколь та інші засоби для зовнішнього застосування.