У якому класі приймали до комсомолу

Фахівці розкривають секрети  » Поради для дому »  У якому класі приймали до комсомолу
0 Comments

Комсомол – організація, що існувала СРСР з 1918 по 1991 роки. Вступ до комсомолу був одним із важливих кроків у житті радянської молоді. Як правило, вступ до комсомолу відбувався на певному етапі навчання у школі.

Особлива увага приділялася вступу до комсомолу випускників середньої школи. Зазвичай це відбувалося в останньому, одинадцятому класі. Після закінчення школи молодик міг подати заяву про вступ до комсомолу і пройти спеціальну випробувальну комісію. Якщо кандидат відповідав вимогам та ідеології комсомолу, йому давалася комсомольська книжка.

Однак вступ до комсомолу не завжди відбувався відразу після закінчення школи. Деякі молоді люди вступали до комсомолу вже в процесі навчання, наприклад, у старших класах. Для цього також потрібно було пройти випробувальну комісію та довести свою відданість комсомолу та його ідеалам.

Вступ до комсомолу був особливо важливим для молоді, оскільки це було свого роду визнання її досягнень та відданості ідеології партії. У комсомолі молоді люди отримували не лише статус та соціальні пільги, а й можливість брати активну участь у суспільно-політичному житті країни.

ПрізвищеІм'яПо-батьковіКлас
ІвановІванІванович10А
ПетровПетроПетрович
СидорівСидірСидорович11В

У якому віці ставали комсомолами?

Комсомольцями ставали з 14 років. Прийом проводили індивідуально. Для подання заяви була потрібна рекомендація комуніста або двох комсомольців зі стажем не менше 10 місяців.

У якому віці приймали до жовтня?

Жовтяни – учні початкових класів – діти віком від 7 до 9 років (у піонери Жовтень приймали в третьому класі, відмінників – восени, близько 29 жовтня або 7 листопада, решти – навесні, близько 22 квітня);

У якому класі приймали до піонерів?

Дитячі (комуністичні) організації були організовані у школі у довоєнні роки. З 1 по 4 клас – Жовтень носили на грудях червоні зірочки. З 4 по 7 класпіонери.

У якому віці приймають у піонери?

У піонери приймалися діти віком від 9 до 14 років. Прийом проводився індивідуально, відкритим голосуванням на зборі піонерського загону чи дружини. Насамперед піонерами ставали відмінники та активісти, потім решта. Не брали до піонерів рідко, зазвичай лише відпетих хуліганів.