Яка країна вигадала квас? Історія походження популярного напою

Фахівці розкривають секрети  » Поради для дому »  Яка країна вигадала квас? Історія походження популярного напою
0 Comments

Квас, смачний та освіжаючий напій, відомий уже багато століть, має багату історію. Він прийшов до нас з давніх-давен, і кожна нація і країна має свої традиції його виробництва. Однак, незважаючи на обширність культури квасу в багатьох куточках землі, витоки цього невибагливого, але улюбленого напою, тісно пов'язані з однією конкретною країною.

Історія квасу налічує сотні років, а поява цього напою припало на далекі часи Стародавньої Русі. Це був час, коли наші предки вміли створювати чудові речі з найпростіших та найдоступніших інгредієнтів. А квас, володіючи своїми смаковими та харчовими якостями, назавжди запал у історію традицій Стародавньої Русі.

Квас – це фундатор освіжаючих напоїв, його виробництво є справжнім мистецтвом. І хоча в різних країнах існують різні рецепти та методи приготування квасу, всі вони пов'язані з однією давньою традицією – випуск напою на основі відкинутого сусла. Завдяки цьому процесу квас отримує свої особливості та природні смакові якості, які так цінуються в нашому часі. Але саме в Росії було розроблено унікальну технологію приготування квасу, яка використовувалася з тисячоліттями тому і перейшла від покоління до покоління.

КраїнаКвас
РосіяКвас
УкраїнаКвас
БілорусьКвас
ЛитваКвас
ЛатвіяКвас
ПольщаКвас
ФінляндіяКвас

Яка країна батьківщина окрошки?

Окрошка
російська кухня
Країна походженняРосія
Компоненти
Основніогірок квас м'ясо кріп сметана зелена цибуля варені яйця

Хто і де придумав окрошку?

Першу рецептурну згадку про крошку ми знаходимо у Миколи Осипова у «Старовинній російській господині, ключниці та куховарці» (1790): «Спорошити різних жарких м'яс, з цибулею, огірками та сметаною; і посол налити огірковим розсолом, або квасом, або кислими штами».

Як українською пишеться окрошка?

Українська uk: окрошка ж. Французька fr: okrochka ж.

Чим небезпечна окрошка?

Чим шкідлива окрошка Дієтологи не рекомендують вживати перероблене м'ясо, оскільки воно містить шкідливі насичені жири, підвищує ризики різних хронічних захворювань, може призвести до підвищення холестерину та набору ваги. Крім того, в окрошці багато швидких вуглеводів – це картопля та квас.