Яку пісню співають на Старий Новий рік: народні традиції та популярні мелодії

Фахівці розкривають секрети  » Поради для дому »  Яку пісню співають на Старий Новий рік: народні традиції та популярні мелодії
0 Comments

Старий Новий рік – це особливе свято, яке відзначається на території Росії та деяких інших країн. Цей день є продовженням новорічних урочистостей та вважається символом продовження чарівництва та радості. Однією із традицій цього свята є виконання певної пісні, яка стала своєрідним гімном Старого Нового року.

Пісня, яку виконують на честь Старого Нового року, має назву "Старий Новий рік". Вона є своєрідним символом цього свята та відображає його основні ідеї. У пісні оспівується продовження новорічної казки, яка продовжується наступного дня після офіційного Нового року. Це пісня про те, як триває веселощі, щастя та танці навіть після основних новорічних гулянь.

Текст пісні "Старий Новий рік" наповнений оптимізмом та радістю. У ньому йдеться про те, що свято не закінчується з настанням опівночі 31 грудня, а продовжується ще наступного дня. Ця пісня закликає всіх до веселощів, танців і ні на мить не втрачати радісного новорічного настрою. Вона символізує продовження новорічного чаклунства та запрошує всіх приєднатися до святкового торжества.

Яку пісню співають на Старий Новий рік
НомерПісняВиконавець
1СніжинкаПоліна Гагаріна
2ЯлинкаЮліанна Караулова
3Новий рік у старому стиліАні Лорак
4Снігом статиМикола Басков
5Старий рікГригорій Лепс

На Різдво та у Старий Новий рік 14 січня діти та молодь відвідують будинки сусідів, родичів та хрещених, де співають щедрівки та колядки. Колядки – це невеликі пісеньки з побажаннями благополуччя, здоров'я та багатого врожаю наступного року.13 січ. 2022 р.

Що співають із 13 на 14 січня?

Не варто плутати цю традицію із щедруванням: співають щедрівки (або ще називають маланки) і водять козу в саму ніч із 13 на 14 січня.

Що співають на 13 січня?

"Щедрик-Петрік, дай вареник!" Веселі щедрівки для дітей та дорослих на Старий Новий рік Напередодні Старого Нового року, який святкують 14 січня, православні святкують Щедрий вечір (13 січня). Традиційно в цей день усі охочі співають щедрівки, щоби весело зустріти Щедрий вечір.

Коли треба співати щедрівки?

Вечір напередодні Старого Нового року, 13 січня, називають Щедрий вечір або Маланкін. На нього прийнято готувати щедру кутю, робити застілля в сімейному колі, а також переодягатися у тварин та фольклорних персонажів.

Що говорять, коли посівають на Старий Новий рік?

Сію, сію, посіваю, З новим роком вітаю!