Свято Холі в Індії: історія, традиції, значення

Фахівці розкривають секрети  » Поради для дому »  Свято Холі в Індії: історія, традиції, значення
0 Comments

Свято Холі – це відомий та популярний в Індії та світі захід, який відзначається на початку весни. Це свято відоме також як "Фестиваль фарб" або "Фестиваль кохання". Холі є однією з найяскравіших і найвеселіших подій у культурі Індії та приваблює тисячі туристів з усього світу.

Свято Холі відзначається як день перемоги добра над злом та настання весни. Індійці довго і ретельно готуються до цієї події, і день Холі стає святом із їжею, музикою, танцями та справжньою кількістю квітів.

Головна особливість свята Холі – це церемонія, коли всі учасники свята кидають один на одного яскраві та барвисті порошки та розпорошують фарби. Це символізує радість, оновлення та зближення людей. Свято Холі закликає до поширення любові, дружби та солідарності між людьми.

Що таке свято Холі в Індії
НазваОписДата святкуванняТрадиції
ХоліСвято весни та перемоги добра над зломМісяць місяця Фалгуни (лютий-березень)Кидання фарб та води, спів та танці, обмін подарунками

У чому сенс свята Холі?

Холі (Holi) – одне з найяскравіших свят індуїзму, бенгальський новий рік. Відзначається в день повного місяця Пхалгуни, що припадає на лютий-березень. Холі свято весни, наповнене сонячним світлом і веселим шаленством пишно квітучої природи.

Що роблять на фестивалі Холі?

Це свято відбувається в Індії наприкінці лютого – на початку березня, воно обов'язково випадає на повню і триває два дні. В цей час жителі Індії посипають один дуга натуральними яскравими фарбами холі. Це не лише данина поваги весні та божеству, а й перевірений аюрведичний засіб проти застуд та ГРЗ.

Як святкується Холі?

Сьогодні в Індії святкують Фестиваль фарб Холі, також відомий як Пхагвах та Бенгальський Новий рік. Фестиваль святкується на початку весни, відразу ж після настання повного місяця, і триває 2-3 дні. Увечері першого дня розводиться багаття для спалювання опудала Холіки (противниці бога Вішну) і влаштовується ходіння вугіллям.